Ohlédnutí za měsíc leden

SEDOS

Od ledna s dětmi poznáváme místo, kde bydlíme a kam chodíme do školky. Dne 15.1 (žabičky a berušky) a 16.1 (sovičky a veverky) jsme zavítali do firmy SEDOS. Děti se podívaly do dílny, kde se nákladní auta opravují a poté každý kdo chtěl, se mohl posadit za volant auta. Pro děti to byl velký zážitek.

PRVNÍ SEZNÁMENÍ PŘEDŠKOLÁKŮ S PANÍ UČITELKOU ZE ZŠ

Dne 21. ledna se za dětmi se do třídy Soviček přišla podívat jejich budoucí paní učitelka Trčková, která je bude učit v 1. třídě. Paní učitelka se dětem představila a děti se představily paní učitelce. Prožili spolu příjemné dopoledne.

PROJEKT ZDRAVÍ DĚTEM

Ve středu 29. ledna za námi do školky přijeli lektorky z projektu Zdraví dětem s programem Zdravík a zvířátka z kouzelného lesa. Děti si zábavnou formou zopakovaly zásady zdravého životního stylu a pomáhali Zdravíkovi a jeho kamarádům plnit úkoly, které je po cestě čekaly. Děti za odměnu dostaly diplom a omalovánky

logolink

Základní škola a Mateřska škola Drnovice © 2012. All Rights Reserved.