OHLÉDNUTÍ ZA MĚSÍCEM ZÁŘÍ 2019

Měsíc září je prvním měsícem v novém školním roce, a proto je pro všechny děti velkou změnou. Některé děti přišly do školky úplně poprvé, z jiných se naopak stali „mazáci“, kteří přešli do třídy Předškoláků a cíleně se začali připravovat na vstup do ZŠ. Musíme přiznat, že první krůčky dětí byly většinou bázlivé, ale všechny děti, i ti nejmenší, si rychle na školku, nové kamarády i paní učitelky zvykly.

Během měsíce září proběhly v naší mateřské škole dvě akce. V pátek 6. 9. 2019 proběhl sběr starého papíru a elektroodpadu.

Ve středu 11. 9. 2019 nás do školky přijelo navštívit maňáskové divadlo Šikulka, které předvedlo dětem celkem tři pohádky - O Pepíkovi, O Jůlince a O nezbedném zajíčkovi. Dětem se pohádky velice líbily a ohodnotily jej velkým potleskem J

Napsala Monika Zouharová

logolink

Základní škola a Mateřska škola Drnovice © 2012. All Rights Reserved.