Ohlédnutí za měsícem květnem 2019

 

V měsíci květnu proběhlo v naší mateřské škole mnoho akcí. Jednou z nich byla i besídka ke Dni matek. Oslava tohoto dne proběhla v termínu 10.5. – 16.5. Každá třída si připravila svůj program. Děti se na svoji besídku pečlivě připravovaly a poté ji předvedly rodičům i prarodičům. Na konci dostaly maminky od dětí květinu a vlastnoručně vyrobený dáreček.

V úterý 14. 5. se konal zápis do MŠ pro školní rok 2019/2020. Děti se seznámily s prostředím mateřské školy a dostaly dárek od svých budoucích kamarádů.

Dále se v úterý 21. 5. fotografovaly všechny třídy mateřské školy, proběhlo i fotografování předškoláků na tablo.

Maňáskové divadlo Úsměv k nám přijelo ve čtvrtek 30. 5 se svojí pohádkou ­Perníková chaloupka na pokračování“. Děti se zapojily do příběhu a pomohly Ježibabě opravit perníkovou chaloupku, aby se do ní mohla opět nastěhovat.

logolink

Základní škola a Mateřska škola Drnovice © 2012. All Rights Reserved.